KONST / Litografier / Grafiskt blad 14098019
nr 1409 8019
Kjell Nilsson
(f. 1953), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Vinterlandskap". Signerad, numrerad 32/100, oramat löst blad, 27x38 cm
Kjell Nilsson, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
500 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:17:47